کارگاه ترجمه کتاب

موسسه فرهنگی بنیان رشد طاها با همکاری انتشارات تداعی برگزار می‌کند:

کارگاه ترجمه با همراهی سعید کلاتی

قبل از هر چیزی بگوییم…

افراد زیادی هستند که زبان انگلیسی را آموزش دیده‌اند، خوب بلدند و علاقه دارند تا بتوانند از این مهارتشان استفاده کنند، یکسری‌ آدم‌ها هم هستند که عاشق کتاب‌اند و دوست دارند از مهارتشان برای ترجمه کتاب استفاده کنند، ما برای این عاشقان ترجمه و کتاب برنامه خاصی داریم تا بتوانند یک کتاب را ترجمه کنن و ترجمه‌شان قابلیت چاپ در قالب کتاب را هم پیدا کند.

برنامه چی هست؟

یک کارگاه آن لاین ترجمه کتاب برای کسب مهارتهای لازم برای ترجمه کتاب

چه طوری هست؟

کارگاه در 20 جلسه در 10 هفته  برگزار می‌شود؛ پس هر هفته دو جلسه یک و نیم ساعته خواهیم داشت.

کارگاه آن لاین چطوری است؟

داستانی با ظرفیت حداکثر 50 هزار کلمه، ترجیحاً رمانی که تاکنون ترجمه و منتشر نشده است را انتخاب می کنیم سپس اعضا به گروه‌های 5 نفری تقسیم می‌شوند. پس از آموزش اصول اولیه و مهم در ترجمه و ویرایش متن، این اثر در قالب کارگاه توسط هنرجویان ترجمه می شود. شکل برگزاری کارگاه در فضای مجازی و با کمک یکی از شبکه‌های پیام‌رسان خواهد بود.

پس از کارگاه چه می‌شود؟

در پایان از شرکت کننده‌ها آزمونی گرفته می‌شود و افرادی که نمره قبولی را دریافت می‌کنند دعوت به همکاری برای ترجمه کتاب می‌شود.

مربی کارگاه کیست؟

آقای سعید کلاتی از مترجمان خوب این روزهای ایران هستند. با موسسات نشر معتبری چون نشر نو، نشر نو، هیرمند در قالب دبیر نشر و مترجم همکاری داشته اند و به زودی دو کار بسیار ناب از ایشان در کتاب تداعی نیز منشتر می‌شود.

هزینه های دوره چقدر است؟

هزینه این دوره در مجموع یک میلیون یکصد  و پنجاه هزار تومان است. کسانی که در پنج روز ابتدایی دوره ثبت نام کنند 10 درصد تخفیف نیز دارند. ثبت نام از 20 اردیبهشت تا 2 خرداد ادامه دارد موعد برگزاری دوره از هفته سوم خرداد ماه خواهد بود.

چطوری ثبت نام کنیم؟

از طریق دایرکت در وب سایت انتشارات تداعی به نشانی www.tadpub.ir

این را هم اضافه کنیم که تمام حقوق و امتیازات رُمانی که در پایان ترجمه و تکمیل می شود متعلق به کتاب تداعی خواهد بود و این نشر مخیر است تا آن کتاب را به نام خود یا هر شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتشر نماید و تمامی عایدات ناشی از فروش اثر متعلق به آن انتشارات خواهد بود.

ثبت نام کارگاه ترجمه کتاب

فرم ثبت نام

کارگاه ترجمه کتاب

  • قیمت: 11,500,000 ریال